Родовище габро ТОВ «БЛОК»

Губенківське-2 родовище розташоване за 1,2 км на північ від с. Губенково на північному сході Володарсько-Волинського району на межі з Малинським районом, у південній частині Добринської групи родовищ габро Губенківське-2 родовище безпосередньо прилягає на сході до Володимирського родовища, на заході до Миколаївського і Губенківського-ІІІ родовищ габро.

Найближча залізнична станція Нова Борова та автомагістраль Житомир- Коростень знаходиться на відстані 14 км на захід від родовища.

В економічному відношенні район, переважно, сільськогосподарський: тваринництво та виробництво сільськогосподарських культур (льон, хміль, пшениця, картопля). Важливу роль в економіці району відіграє гірничодобувна та кам’янообробна промисловість (Іршанський ГЗК, кар’єри по видобутку блокового каменю, каменеобробні підприємства)

Район відносно густо населений. Відстань між селами 3-7 км. Найближчими пунктами від родовища є села Добринь, Буки, Губенкове, Гута- Потіївка. Сполучення між селами здійснюється переважно грунтовими дорогами.

Всі населені пункти району постачаються електроенергією від мережі енергосистеми „Житомиробленерго”. Джерелом господарсько-питного водопостачання населених пунктів є колодязі, рідше гідрогеологічні свердловини, технічного — ріки та штучні водоймища.

В районі робіт широко розвинута промисловість будівельних матеріалів — декоративно-облицювального каменю.

З розвіданих родовищ габро слід відзначити такі, як Добринське, Ямпольське, Дерибасівське, Валентинівське. Безпосередньо біля Губенківського-2 родовища проводиться промислова розробка Болярського, Юліївського, Володимирського, Губенківського-ІІІ, та Миколаївського родовищ.